Zubní ordinace PaveDent sídlí kousek za Prahou, v nově postaveném lékařském domě na východním okraji obce Jesenice. Ordinace je umístěna v 1.patře s možností bezbariérového přístupu. Zřetelným poznávacím znamením budovy jsou reklamní štíty "Lékařský dům", "Neurocentrum" a "Pizza do krabice".

Jak se k nám dostanete

  Cesta autem není složitá. Budova lékařského domu stojí přímo u hlavní silnice (ul. Říčanská) vedoucí z Jesenice do Říčan. Příjezd k budově je veden z ulice Krajní a budova se objíždí z pravé strany. Před budovou jsou Vám k dispozici bezplatná parkovací místa. Máte-li navigaci, zadejte jako cíl Jesenice - ul. Krajní, případně přímo geografickou pozici N 49° 58' 9", E 14° 31' 43". Dopravní dostupnost naší ordinace se výrazně zlepšila zprovozněním jižní části Pražského okruhu, jelikož jeden ze sjezdů (Exit 82) je přímo u obce Jesenice. Než se k nám poprvé vydáte, prohlédněte si mapku pro řidiče, kterou si můžete i vytisknout.

  Obec Jesenice je obsluhována autobusovou hromadnou dopravou, kterou se bez potíží dostanete do středu obce Jesenice (zastávka "Jesenice"). Odtud je to k ordinaci zhruba kilometr pěšky, což představuje minimálně 15 minut chůze. Chcete-li být podobné procházky ušetřeni, existuje také možnost dojet autobusem až přímo k ordinaci (zastávka "Jesenice, Belnická"). Do této zastávky ale zajíždí jen omezený počet linek a není tak vždy úplně snadné najít vhodný spoj. Odkazy na aktuální jízdní řády jednotlivých autobusů naleznete v níže uvedené tabulce. Než se k nám poprvé vydáte, prohlédněte si mapku pro pěší, kterou si můžete i vytisknout.

Přehled spojů

odkud BUS doba jízdy poznámka
Praha, M Budějovická 332, 335, 337, 339 25 min Staví v centru Jesenice, cca. 1km od ordinace.
Praha, M Smíchovské nádraží 334 20 min
Praha, M Opatov 326, 327 20 min Povětšinou končí v centru Jesenice, ale vybrané spoje pokračují až k ordinaci.
Říčany, nádraží 428 40 min Staví přímo u ordinace.
Zlatníky 442 5 min

(kliknutím na číslo autobusu se Vám zobrazí jeho jízdní řád)

(kliknutím na mapu se Vám otevře nové okno s velkou interaktivní mapou)