Nová dentální hygienistka

05-02-2021

Od 1.3.2021 působí v naší ordinaci nová dentální hygienistka.

Paní Irena Knotová DiS., která u nás zhruba rok a půl působila v pronájmu jako osoba samostatně činná, bohužel nenaplnila naše očekávání. Dohodli jsme se proto na ukončení nájemní smlouvy a vrátili jsme se k původnímu modelu dentální hygienistky - zaměstnance. Nabídka služeb DH v naší ordinaci plynule pokračuje.

Od 1.3.2021 opět nabízíme snadné objednání přímo v ordinaci, telefonicky, nebo online, včasná sms upozornění na blížící se návštěvu atd. Především by ale znovu měla fungovat provázanost péče DH a lékaře. Zkrátka se vracíme k dříve osvědčenému systému. Opět je Vám k dispozici společný, přehledný online objednávací systém, tak jako dříve (přihlášení standardně přes Váš email). A jelikož se nám na pozici DH podařilo sehnat osobu nejen odborně zdatnou, ale navíc i milou a usměvavou, nezbývá než doufat, že u nás vydrží co nejdéle. Za sebe můžeme slíbit, že proto uděláme maximum.

Pravidelnými ordinačními dny DH jsou úterý 8:30 – 11:30 hod a čtvrtek 8:30 - 14:30. Ve výjimečném případě je možné si domluvit i individuální termín mimo pravidelnou ordinační dobu. Budete-li se chtít objednat, neváhejte nám prosím zavolat, napsat, nebo využít náš online objednávací kalendář. Veškeré kontakty naleznate v záložce Objednat se.

Doufáme, že služba dentální hygieny bude opět fungovat k naší i vaší plné spokojenosti. Jako vždy budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.