Přestěhovali jsme se

01-12-2022

s koncem roku 2022 skončilo i naše 12leté působení v Jesenici u Prahy. Od 1. 1. 2023 nás najdete v sousední obci Psáry - Dolní Jirčany.

Naše nová ordinace se nachází v budově Kavárna Spolek zelená na adrese Ke Křížku 795, Psáry – Dolní Jirčany. Budova se nachází hned u kruhového objezdu na příjezdu do obce. Parkovat lze přímo u budovy, autobusová zastávka je vzdálena cca. 100 m.

Poloha nové ordinace je vyznačena na výše uvedené mapce. Z Pražského okruhu sjíždíte na stejném sjezdu jako dříve, jen místo do Jesenice pokračujete směr Jílové u Prahy / Psáry. Přijíždíte-li z Prahy po Vídeňské ulici, projedete Jesenicí až za Pražský okruh a tam odbočíte na Psáry. Autobusem se k nám dostanete linkou 332 ze stanice metra Budějovická, zastávka „Psáry, Dolní Jirčany“.

Kromě adresy se změnilo také telefonní číslo do ordinace. Původní pevnou linku nahradilo mobilní telefonní číslo 775400429. Nadále z Vaší strany ale upřednostňujeme kontakt přes e-mail a online objednání.

Za případné komplikace spojené s přemístěním naší ordinace se Vám předem omlouváme. Pokud by Vám nová adresa nevyhovovala, nebo se nás pod touto záminkou třeba jen rádi zbavíte:), dejte nám to prosím vědět. V opačném případě se těšíme na setkání v naší nové ordinaci.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.