Dentální hygiena NOVĚ

01-10-2019

Od 15.10.2019 bude v naší ordinaci působit dentální hygienistka v pronájmu, jako osoba samostatně činná.

Ale nelekejte se, vše běží dál, již domluvené a rezervované termíny samozřejmě platí, cena za ošetření zůstává stejná. Těšit se navíc můžete na ošetření nejmodernějším přístrojem Mectron, který paní hygienistka používá. Z pohledu pacienta se mění SMS-připomenutí termínu návštěvy DH, které si bude zajišťovat přímo paní hygienistka. Připomenutí bude odesíláno jen jednou, 2 dny před návštěvou.

Snažili jsme udržet v naší ordinaci dentální hygienistku jako zaměstnace, ale to se nám dlouhodobě nedařilo. Jednou se odstěhovala daleko od Prahy, podruhé odešla za lepší nabídkou, potřetí skončila ze zdravotních důvodů, počtvrté... Ať už byl důvod jakýkoliv, z pohledu pacienta se jednalo o nepříjemné, neustálé střídání dentálních hygienistek v naší ordinaci.

Rozhodli jsme se to proto zkusit jinak. Od 15.10.2019 bude v naší ordinaci působit dentální hygienistka v pronájmu, jako osoba samostatně výdělečně činná. Paní Irena Knotová DiS. u nás již krátce působila na této pozici jako zaměstnanec, někteří z vás tak u ní ošetření už absolvovali. Od poloviny října bude paní Knotová fungovat naprosto samostatně a veškerá komunikace ohledně DH tak bude probíhat přímo s ní. Poskytovatelem služeb dentální hygieny už nebude "zubní ordinace MUDr. Šárky Pavelkové", nýbrž "paní Irena Knotová DiS., diplomovaná dentální hygienistka", která bude mít prostory naší ordinace za tímto účelem v pronájmu.

Ordinační dny a hodiny DH

úterý 8 - 12

čtvrtek 8:30 - 18:30

sudé pátky 8 - 16

Budete-li se chtít objednat na dentální hygienu, kontaktujte prosím přímo paní Irenu Knotovou DiS. na telefonním čísle 725 622 031. Webové stránky a možnost online objednání paní hygienistka připravuje. Aktuální informace naleznete na webových stránkách naší ordinace.
Objednání na DH vám samozřejmě i nadále rádi zprostředkujeme, stačí zavolat do ordinace nebo se zmínit během návštěvy u nás.

Doufáme, že jsme udělali správné rozhodnutí a že služba dentální hygieny v naší ordinaci bude fungovat k vaší plné spokojenosti. Jako vždy budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.