Dentální hygiena NOVĚ

01-10-2019

Od 15.10.2019 působí v naší ordinaci dentální hygienistka v pronájmu, jako osoba samostatně činná.

Ale nelekejte se, vše běží dál, již domluvené a rezervované termíny samozřejmě platí, cena za ošetření zůstává stejná. Těšit se navíc můžete na ošetření nejmodernějším přístrojem Mectron, který paní hygienistka používá. Z pohledu pacienta se mění SMS-připomenutí termínu návštěvy DH, které si bude zajišťovat přímo paní hygienistka. Připomenutí bude odesíláno jen jednou, 2 dny před návštěvou.

Snažili jsme udržet v naší ordinaci dentální hygienistku jako zaměstnace, ale to se nám dlouhodobě nedařilo. Jednou se odstěhovala daleko od Prahy, podruhé odešla za lepší nabídkou, potřetí skončila ze zdravotních důvodů, počtvrté... Ať už byl důvod jakýkoliv, z pohledu pacienta se jednalo o nepříjemné, neustálé střídání dentálních hygienistek v naší ordinaci.

Rozhodli jsme se to proto zkusit jinak. Od 15.10.2019 působí v naší ordinaci dentální hygienistka v pronájmu, jako osoba samostatně výdělečně činná. Paní Irena Knotová DiS. u nás již krátce pracovala na této pozici jako zaměstnanec, někteří z vás tak u ní ošetření už absolvovali. Od poloviny října funguje paní Knotová naprosto samostatně a veškerá komunikace ohledně DH tak probíhá přímo s ní. Poskytovatelem služeb dentální hygieny už není "zubní ordinace MUDr. Šárky Pavelkové", nýbrž "paní Irena Knotová DiS., diplomovaná dentální hygienistka", která má prostory naší ordinace za tímto účelem v pronájmu.

Ordinační dny a hodiny DH

úterý 8 - 12

čtvrtek 8:30 - 18:30

liché pátky 8 - 16

Budete-li se chtít objednat na dentální hygienu, kontaktujte prosím přímo paní Irenu Knotovou DiS. na telefonním čísle 725 622 031. Pro již registrované pacienty nabízí paní hygienistka možnost online objednání, tak jak znáte z naší ordinace. Odkaz na objednávací kalendář a další informace naleznete na webových stránkách paní hygienistky www.bezzubunebudu.cz.
Objednání na DH vám samozřejmě i nadále rádi zprostředkujeme, stačí zavolat do ordinace nebo se zmínit během návštěvy u nás.

Doufáme, že jsme udělali správné rozhodnutí a že služba dentální hygieny v naší ordinaci bude fungovat k vaší plné spokojenosti. Jako vždy budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.